6 komentářů: „3.9.2020 Olomouc vs. Bílsko-Bělá 1:3 – 4.9.2020 Olomouc vs. Bílsko-Bělá 3:1

 • 4.9.2020 (18:59)
  Permalink

  Dnešní zápas se mi líbil. Trenér postavil sestavu se kterou patrně počítá do soutěží a to bylo dobře. Výsledek by se neměl přeceňovat, ale porazily jsme kvalitní polský klub se dvěma českými reprezentantkami, které hrají v repre v základu.
  Uvidíme jak jsou na tom ostatní kluby tzv. velké čtyřky. Času na trening bylo málo a pokud se skládal nový tým dá se předpokládat, že např. UP půjde ještě dost nahoru. Po oba dny výborná Katka na nahrávce, jen aby jí drželo koleno.
  Za týden se potkáme v turnaji s Duklou i Olympem, kteří dnes a zítra hrají ještě se Šelmami Brno Mizuno CUP. Páteční výsledky : Olymp vs Dukla 1:2, Dukla vs šelmy 3:0, Olymp vs šelmy 1:2.

 • 4.9.2020 (19:53)
  Permalink

  No, jako šternberský fanoušek, tudíž i poněkud nezávislý, bych dodal, že páteční výsledek byl celkem předpokládaný. Každý musel vidět pohodu v týmu Bialsko-Biala. Mám trochu starost o vzájemné kolektivní vazby mezi členkami olomouckého týmu. Připadá mi to roztříštěné a trenér bude mít hodně starostí, aby vše dal dohromady. Šternberk měl loni soudržnější a „zábavnější“ kolektiv. Uvidíme.
  kpt. Dan Bibaged

  • 5.9.2020 (10:04)
   Permalink

   Olomoucké družstvo je složeno z hráček 8 zemí, které jsou spolu pár dní. Polky také stavěly novým tým, ale mimo Kosy a Gábinu jsou to všechno Polky. Nemyslím, že by braly Polky včerejší zápas lážo-plážo. Trenér opakovaně střídal když se naše holky tzv. utrhly a dle mého bylo vidět, že mu na výsledku záleží. Za týden pokud to „chřipka“ dovolí se tady představí Liberec a Olymp takže budeme vědět víc. Jinak můj subjektivní dojem je, že se výkonnost i soudržnost týmu bude zlepšovat.

 • 5.9.2020 (20:26)
  Permalink

  Šternbersky fanoušek však uvidí, až budou naše holky zvedat nad hlavy poháry!!!!

 • 6.9.2020 (11:53)
  Permalink

  Tak jsem myslel, že trenér oba ty zápasy vyhodnotí a naznačí s čím a jak dál počítá. Je vidět, že jsem se hrubě zmýlil. Realizační tým nám místo toho nabídl 4 žačky a ukazatel skore.

  • 6.9.2020 (15:06)
   Permalink

   Mirku, dejte jim čas. Skládá se nový PR tým. Předal jsem agendu svému nástupci (20.8.), ale zatím nejspíš nasává atmosféru a ladí detaily. Možná právě teď píše článek, na který čekáte. Nechejte se překvapit. Mimo jiné jsem do předávacího mailu psal, že by bylo vhodné sepsat něco o Gogič, za mě je to zajímavá tvář. Uvidíme jestli něco bude či nikoliv.

   Na FB například o dvojutkání informoval až po týdnu, takže ještě má čas pár dnů :)))

Komentáře nejsou povoleny.