Podporujeme

Ročník 2019/2020

Zápas pro dobrou věc č. 2! Spolupráce s Dobrým místa pro život a partnery zafungovala výborně, když se jich celá řada zapojila – Premiere Cinemas, Bohemia Regent, Mizuno, PENCO, Univerzita Palackého v Olomouci, TOMI-REMONT, ZAFI. Tombola tak byla napěchovaná zajímavými cenami.

Vše podpořila také firma ARES a Rengl. Díky nim byla akce vidět na venkovních plochách, slyšet pak byla v rádiu Haná a přečíst jste si o ní mohli v Olomouckém deníku.

Díky tomu a velké chuti fanoušků, kteří přišli a zakoupili si speciální vstupenku se podařilo během extraligového duelu s Libercem vybrat pro Základní a Střední školy CREDO krásných 20 750 Kč!

 

Ročník 2017/2018

První charitativní utkání proběhlo v prosinci, kdy vstupné z extraligového utkání putovalo na konto Základní a Střední školy CREDO, kdy jsme navázali na loňskou spolupráci s Dobrým místa pro život. Za pomoci našich partnerů, kteří přispěli do losovací soutěže věcnými dary se podařilo vytěžit částku 13 875 Kč!

Děkujeme Lionsportu, pivovaru Bohemia Regent či  firmě ARES, která nám poskytl plochy pro propagaci a zajistila tisk, Dobrému místu pro život ve spolupráci s Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR.

IMG_20171209_193603

Ročník 2016/2017

Volejbalistky se v prosinci zúčastnily společně s redakcí Olomoucké Drbny prodeje dobročinného punče ve stánku Dobrého místa pro život na Horním náměstí. Výsledný výtěžek putoval na konto Základní a Střední školy CREDO. Během první adventní neděle se podařilo vybrat částku 33 094 Kč.

2016-11-13-a-tym